SPA viesnīca “Pegasa pils”

SPA viesnīca un restorāns “Pegasa pils” atrodas Latvijas lielākajā kūrortpilsētā Jūrmalā (Jūras ielā 60). Netālu no šīs viesnīcas atrodas koncertzāle “Dzintari” (apmēram 20 m attālumā). “Pegasa pils” piedāvā lieliskus darba apstākļus dažādām konferencēm (ir pieejama konferenču zāle ar terasi 50 personām), tur atrodas arī piemērotas telpas biznesa pārrunām, semināriem. Šī viesnīca organizē arī banketus nelieliem saviesīgiem pasākumiem (no 8 līdz 16 personām) un banketus lieliem pasākumiem (vairāk nekā 200 personām). Lai pavadītais laiks šajā viesnīcā būtu neaizmirstams, “Pegasa pils” klientiem piedāvā bezmaksas internetu, bezmaksas autostāvvietu, dažādas SPA procedūras, tenisa kortus, automašīnu nomu, dažādas ekskursijas u.c.

SPA viesnīcas un restorāna “Pegasa pils” celtniecība tika veikta 1900. gadā. Viesnīcai ir 2 korpusi – Korpuss Lit 1 (korpuss ar biznesa klases numuriem, restorāns, konferenču zāles – rekonstruēts 2002. gadā); korpuss Lit 2 (korpuss ar standarta klases numuriem un SPA – rekonstruēts 2005. gadā). Atjaunošanas laikā tika īstenotas visas arhitekta ieceres un tika atjaunoti vairāki pagājušā gadsimta elementi. Šī ēka ir kā lielisks Jūrmalas vēlā jūgendstila arhitektūras piemineklis.

Viesnīca visu diennakti (24 stundas) tiek apsargāta ar videonovērošanas kameru palīdzību.

“Pegasa pilī” katru gadu dzīvo mūzikas festivāla “Jaunais vilnis” (“New wave)” dalībnieki.

Šajā viesnīcā kopumā ir 38 ekskluzīvi numuri, kuri ir veidoti pēc vēlā jūgendstila. Šie numuri ir ar franču tipa balkoniem, gaisa kondicionētāju (katrā numurā ir pieejama regulējama gaisa kondicionēšanas sistēma, kondicionētājs ir regulējams ar pulti. Kondicionēšanas sistēma ziemā nestrādā), vannas istabu, mini bāru, individuālo seifu, kabeļtelevīziju un telefonu. Jaunlaulātajiem “Pegasa pils” ir izveidojusi īpašu piedāvājumu – pavadīt kāzu nakti romantiskā nakts numuriņā (guļamistabā), kurš atrodas viesnīcas torņa virsotnē.

Dzīvnieku uzturēšanās viesnīcas numuriņos ir atļauta, vienīgi pirms tam tas ir jāsaskaņo ar viesnīcas darbiniekiem. Dzīvnieku uzturēšanās “Pegasa pilī” ir maksas pakalpojums. “Pegasa pils” klientiem ir atvērta arī bibliotēka, kurā var izvēlēties jebkuru grāmatu lasīšanai.

Viesnīca piedāvā arī dažādus SPA pakalpojumus. Ja vēlies uzlabot savu veselību, dodies uz “Pegasa pils” SPA. Ja Tev nav naudas šim SPA apmeklējumam, droši vari veikt mūsdienās tik ļoti populāro ātro kredītu.

Šī SPA kompleksa darbība balstās uz mūsdienīgām metodēm. “Pegasa pils” izmanto pārbaudītus un efektīvus vietējos dabas resursus, kuri palīdz uzlabot cilvēka veselību. Ir iespējams apmeklēt vairākus baseinus, piemēram, SPA-baseinu ar hidromasāžu, kurš palīdz relaksēties un noņemt nogurumu. Ūdens baseinā ir bagātināts ar ozonu, kas padara ādu maigāku un sniedz neaizmirstamu baudu, savukārt gaiss, kurš ir bagāts ar ozonu, ir līdzīgs kalnu gaisam, kas ir ļoti veselīgs. “Pegasa pils” SPA ir iespējamas arī vairākas masāžas, piemēram, akmens masāža jeb akmens terapija, kura ir ārstnieciska metode. Šajā masāžā tiek izmantoti silti un auksti akmeņi. Šīs masāžas pamatā ir akmeņu īpašais ārstnieciskais spēks. Šī terapija ļauj darboties ar ķermeni un organisma aizsprostojumiem, ļaujot tos novērst ar minimālu iejaukšanos. Šī masāža ilgst apmēram 1 stundu. Ir pieejama arī aromterapijas masāža (masāža ar siltām aromātiskām eļļām, kura novērš stresu un saspringumu), šokolādes masāža (īsta luksusa baudas procedūra! Šīs masāžas laikā tradicionālo masāžas līdzekļu vietā izmanto šokolādes emulsiju ), klasiskā masāža (šajā masāžā ir apvienoti klasiskās, šiacu, Taizemes un aromterapijas paņēmieni. Klasiskās masāžas laikā ķermenis gan atpūšas, gan pasīvi vingro) u.c. Visas šīs masāžas ir atšķirīgas, toties cilvēka ķermenim un veselībai vajadzīgas.

SPA viesnīca “Pegasa pils” piedāvā arī dāvanu kartes, kurās tiek iekļauta dzīvošana viesnīcā un SPA centra apmeklēšana.

2 domas par “SPA viesnīca “Pegasa pils””

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *